Koszyk

Tarasy drewniane i kompozytowe Gdańsk - montaż, wycena, budowa

 
 

Deska tarasowa kompozytowa GARDPOL 25x140

Cena 1mb deski: 18,90 zł

Cena: Deska danej realizacji

OPIS INWESTYCJI

Klient:

Prywatna inwestycja

Lokalizacja:

Gdańsk

Powierzchnia:

50m2

Wartość zamówienia:

19 000 zł

Wykonane:

Wrzesień 2023

Na tarasie, balkonie czy werandzie najistotniejszy jest komfort. To miejsca, w których powinno się chętnie wypoczywać i cieszyć czasem spędzonym na świeżym powietrzu. Wpływ na nasze samopoczucie mają różne czynniki – w tym wybór odpowiednich mebli, zieleń czy dodatki. Najważniejszym etapem aranżacji tarasu nie jest jednak wybranie tych elementów, lecz znalezienie właściwego materiału, który zapewni trwałość konstrukcji. Przekonaj się, dlaczego warto wybrać deski kompozytowe. Gdańsk i jego okolice stanowią dla nas ważny obszar działalności, na którym wspieramy naszych klientów w budowie wymarzonego miejsca do wypoczynku.

 

Kompleksowa budowa tarasów – Gdańsk i okolice

Rozumiemy, że budowa idealnego tarasu to więcej niż sam proces tworzenia – to także usunięcie poprzedniej konstrukcji i przygotowanie terenu. Właśnie dlatego oferujemy kompleksowe usługi, które obejmują profesjonalny demontaż i utylizację odpadów. Specjalizujemy się w budowie tarasów kompozytowych – mamy indywidualne podejście do każdego projektu i zapewniamy kompleksową obsługę od początku do końca. W jaki sposób budujemy tarasy? Gdańsk, do którego docieramy z naszą ofertą, to miasto, którego mieszkańcy mogą liczyć na pełne wsparcie z naszej strony. Poniżej opisujemy szczegółowo, jak przebiegają prowadzone przez nas prace.

Przygotowanie terenu

Przygotowanie podłoża jest pierwszym istotnym krokiem w procesie budowy tarasu kompozytowego. Stabilny i równy teren jest bowiem czynnikiem wpływającym na trwałość i estetykę tarasu. Nasza firma traktuje ten etap priorytetowo, zapewniając klientom odpowiednio przygotowane podłoże, co gwarantuje wykonanie tarasów o najwyższej możliwej jakości.

Montaż

Zdajemy sobie sprawę, że szybkość przeprowadzanych prac jest istotnym aspektem dla naszych klientów. W naszej firmie stawiamy więc na transparentność, zapewniając klientom jasny harmonogram wraz ze wskazaniem czynników wpływających na czas montażu ich wymarzonego tarasu kompozytowego.

Profesjonalny demontaż i odpowiedzialna utylizacja odpadów

Podczas rozpoczynania nowego projektu w miejscu prac często napotykamy istniejące konstrukcje, które wymagają usunięcia. Nasz zespół ekspertów gwarantuje bezpieczny i sprawny demontaż starych tarasów, pergoli czy innych elementów ogrodowych, minimalizując wszelkie potencjalne niedogodności wynikające z przeprowadzanych prac.

Ochrona środowiska naturalnego jest dla nas ważna, dlatego wszystkie materiały pochodzące z demontażu są starannie segregowane i kierowane do odpowiednich punktów recyklingu lub utylizacji. Współpracujemy z certyfikowanymi partnerami, aby zagwarantować, że odpady budowlane zostaną przetworzone w sposób ekologiczny i odpowiedzialny.

Tarasy w GdańskuTarasy w Gdańsku

 

Tarasy w GdańskuTarasy w Gdańsku

Jakie są zalety deski kompozytowej?

Gdańsk, do którego również docieramy z naszymi usługami, to prężnie rozwijające się miasto. Jego mieszkańcy mogą liczyć na nasze pełne wsparcie oraz najwyższą jakość oferowanych przez nas desek. Wykonany z nich taras będzie Ci służyć przez długie lata. Wybór kompozytowych desek tarasowych to doskonała opcja dla tych osób, które cenią sobie wysoką jakość, funkcjonalność i estetykę. Dlaczego? Materiał kompozytowy cechuje nie tylko atrakcyjny wygląd, przypominający naturalne drewno, lecz także wyjątkowa wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój taras zachowa swój urok i funkcjonalność przez wiele sezonów.

Inwestując w kompozytowe deski tarasowe, stawiasz na sprawdzone i niezawodne rozwiązanie. To materiał, który nie wymaga częstej konserwacji ani impregnacji, co znacznie ułatwia utrzymanie tarasu w doskonałej kondycji. Ponadto kompozytowe deski są przyjazne dla środowiska, co stanowi dodatkowy atut dla ekologicznie świadomych klientów. Wybór kompozytowych desek tarasowych to gwarancja nie tylko pięknie wyglądającego tarasu, lecz także trwałego i funkcjonalnego miejsca do relaksu i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Budowa tarasów Gdańsk – postaw na deski kompozytowe

W Gdańsku i jego okolicach z przyjemnością wspieramy naszych klientów w tworzeniu wymarzonej strefy wypoczynkowej w ogrodzie przy użyciu deski kompozytowej. Ten materiał nie tylko sprawdza się doskonale jako podest pod jacuzzi, saunę czy basen, lecz także gwarantuje długotrwałą wytrzymałość i trwałość tarasu. Coraz więcej właścicieli domów jednorodzinnych, a także lokali gastronomicznych czy kurortów decyduje się na wykorzystanie desek kompozytowych ze względu na ich estetykę i funkcjonalność.

Jednym z głównych atutów desek kompozytowych jest łatwa konserwacja, która eliminuje potrzebę częstego czyszczenia i impregnowania, pozwalając się cieszyć relaksem, zamiast poświęcać czas na czasochłonną pielęgnację. Możliwość dodania roślinności, oświetlenia i elementów dekoracyjnych dodaje tarasowi charakteru, pozwalając stworzyć piękną strefę relaksu, idealną do wypoczynku w ogrodzie.