Koszyk

Deski tarasowe i budowa tarasów w Sosnowcu - projekt, wycena, przebudowa, montaż

 
 

Deska tarasowa kompozytowa SELECT 25x140

Cena 1mb deski: 20,03 zł

Cena: Deska danej realizacji

OPIS INWESTYCJI

Klient:

Prywatna inwestycja

Lokalizacja:

Sosnowiec

Powierzchnia:

60m2

Wartość zamówienia:

22 000 zł

Wykonane:

Kwiecień 2023

Deski kompozytowe stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnego drewna. Mają one mnóstwo zalet, które trudno jest podważyć – zanim zdecydujesz się na ich zakup, warto się z nimi zapoznać, aby zyskać pewność, że to doskonały wybór. Dowiedz się więcej na temat tego materiału i zobacz, jak prezentują się deski kompozytowe. Sosnowiec i jego okolice to obszar, w którym wiele razy realizowaliśmy nasze projekty – chętnie pomożemy mieszkańcom tych terenów w stworzeniu wymarzonej przestrzeni w ich ogródku.

 

Kompleksowa budowa tarasów – Sosnowiec i okolice

W Garden Polska zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia. Można się o tym przekonać nie tylko na podstawie naszych projektów przygotowywanych ściśle według wytycznych klienta, ale także dzięki naszemu podejściu do demontażu poprzednich konstrukcji.

Zawsze działamy według dobrze przemyślanego planu opartego o naszą wiedzę i doświadczenie. Oto kilka z naszych najważniejszych zasad:

  • na balkonach stosujemy montaż na systemie pływającym lub kratownicach, unikając kołkowania legarów do podłoża,
  • minimalna ilość miejsca na montaż systemu to 4,5 cm od podłoża do wyjścia okiennego,
  • montaż systemu jest przeprowadzany wyłącznie na legarach kompozytowych lub aluminiowych, nie stosujemy drewnianych,
  • usługa jest kompleksowa i nie ma dodatkowych kosztów z wyjątkiem sytuacji, gdy wymiary znacząco różnią się od tych pierwotnie ustalonych w wycenie.

Skrócona procedura naszych działań wygląda następująco:

  1. Demontaż starego tarasu.
  2. Przygotowanie terenu i podłoża.
  3. Montaż nowej konstrukcji.

Strefa relaksu i strefa zabaw

Idealnie zaprojektowany taras kompozytowy może stać się wymarzoną oazą spokoju i relaksu dla wszystkich miłośników natury. To miejsce, gdzie można spędzać letnie wieczory z książką lub organizować rodzinne spotkania na świeżym powietrzu. Taras z deski kompozytowej to nie tylko elegancka i stabilna przestrzeń do dowolnego zaaranżowania, ale także idealna baza do stworzenia strefy rekreacyjnej dla dzieci. Bezpieczny i łatwy w konserwacji taras kompozytowy zachęca do korzystania z niego przez cały rok, zapewniając komfortowy odpoczynek i przestrzeń do bezpiecznej zabawy na świeżym powietrzu

Tarasy w SosnowcuTarasy w Sosnowcu

 

Tarasy w SosnowcuTarasy w Sosnowcu

Jaka jest najlepsza alternatywa dla desek z drewna? Deski kompozytowe!

Sosnowiec i jego okolice, a także całe województwo śląskie, to region, który bardzo się rozwija. Wielu mieszkańców tych obszarów z pewnością stoi przed wyborem tego, jak wykończyć swój ogródek oraz jaki taras w nim zbudować. Jako doświadczona firma realizująca kompleksowe projekty, proponujemy konstrukcje z trwałych, estetycznych i bezpiecznych desek kompozytowych, które stanowią doskonałą alternatywę dla wymagających regularnej konserwacji desek z drewna.

 

Częstym pytaniem, które stawiamy sobie przed podjęciem decyzji, jest to, czy deski kompozytowe to na pewno dobry wybór. Bez wątpienia cechuje je trwałość i odporność na warunki atmosferyczne, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem na tarasy, których właściciele nie mają czasu na wykonywanie częstych zabiegów pielęgnacyjnych. Ich powierzchnia gładka i pozbawiona drzazg, jednak jest też specjalnie przygotowana tak, by była antypoślizgowa – jest więc w pełni bezpieczna.

Jak stworzyć trwały taras? Postaw na niewymagające deski kompozytowe

Wybór deski kompozytowej to gwarancja solidności – nie powstają na niej uszkodzenia wynikające z intensywnego użytkowania oraz wpływu warunków atmosferycznych, takich jak zmienne temperatury, opady deszczu czy śniegu. Ponadto jest też odporna na ścieranie. Wszystkie te cechy czynią ją wyjątkowo trwałą i niezawodną. W polskich warunkach klimatycznych, gdzie różnice temperatur między sezonami mogą być znaczne, a opady deszczu i śniegu obfite, staje się to niezwykle istotne. Dodatkowo deski kompozytowe są odporne na gnicie, butwienie oraz na działanie grzybów i insektów, co sprawia, że są doskonałym wyborem na długie lata użytkowania.