Koszyk

Montaż i budowa tarasów w Gdyni - kompozytowe, drewniane

 
 

Deska tarasowa kompozytowa SELECT 25x140

Cena 1mb deski: 20,03 zł

Cena: Deska danej realizacji

OPIS INWESTYCJI

Klient:

Prywatna inwestycja

Lokalizacja:

Gdynia

Powierzchnia:

30m2

Wartość zamówienia:

18 000 zł

Wykonane:

Maj 2023

Tworzymy wyjątkowe tarasy z nowoczesnych desek kompozytowych, które są efektem połączenia mączki drzewnej z polietylenem. Dzięki temu innowacyjnemu procesowi produkcji nasze deski charakteryzują się niezwykłą funkcjonalnością i wyjątkową wytrzymałością, co czyni je idealnym wyborem na budowę tarasu. Dzięki temu zyskasz gwarancję, że będzie Ci on służył przez lata, zachowując swój pierwotny wygląd. Zobacz, dlaczego warto postawić na ten produkt i czym jeszcze charakteryzują się deski kompozytowe. Gdynia i okolice tego miasta to obszary, do których docieramy z naszymi usługami. Chętnie pomożemy w stworzeniu wymarzonej strefy relaksu w ogrodzie.

 

Co zyskasz, wybierając deski kompozytowe?

Leżąca w trójmiejskiej aglomeracji Gdynia nieustannie się rozwija, a jej mieszkańcy coraz częściej decydują się na własne ogródki i tarasy. Warto więc nieco bliżej poznać doskonałe rozwiązanie do budowy tych ostatnich – czyli deski kompozytowe, które pozwalają stworzyć idealne miejsce do odpoczynku na świeżym powietrzu.

 

Taras z deski kompozytowej to doskonałe miejsce na relaks w otoczeniu przyrody. Doceni go każdy, kto ceni sobie domowy spokój. To nie tylko przestrzeń, w której możemy oddać się wieczornym rozrywkom, takim jak np. czytanie, ale także doskonała strefa do organizowania rodzinnych spotkań i uroczystości. Po wyposażeniu w meble ogrodowe stanie się on centrum życia rodzinnego i towarzyskiego.

 

Deska kompozytowa pozwala na budowę tarasu, który będzie równy i łatwy do utrzymania w czystości, co z kolei zapewnia komfortowy odpoczynek dla domowników i gości. Ponadto nie bez znaczenia jest sama estetyka tarasu kompozytowego – dodaje on elegancji i uroku całemu ogrodowi, tworząc idealne miejsce do wypoczynku i relaksu.

Kompleksowa budowa tarasu – Gdynia i okolice

Przygotowanie terenu pod taras kompozytowy to bardzo istotny krok w całym procesie budowy i ma on bezpośredni wpływ na trwałość i wygląd całej konstrukcji. W naszej firmie przykładamy do tego etapu szczególną uwagę, aby nasza realizacja była na najwyższym poziomie.

 

Analiza warunków terenowych to pierwszy etap, który pozwala nam zrozumieć specyfikę miejsca budowy tarasu. Następnie przystępujemy do przygotowania terenu, a to obejmujące ocenę jego poziomu, usuwanie warstwy wierzchniej, kompaktowanie podłoża oraz zastosowanie odpowiedniej warstwy ochronnej.

 

Każdy projekt tarasu jest inny, dlatego zawsze podchodzimy do niego indywidualne, planując budowę z odpowiednim wyprzedzeniem. Nasz zespół specjalistów jest gotowy do omówienia szczegółów harmonogramu i dostosowania się do potrzeb każdego klienta.

Tarasy w GdyniTarasy w Gdyni

 

Tarasy w GdyniTarasy w Gdyni

Jeśli chodzi o czas montażu tarasu, to zależy on głównie od złożoności całego projektu. Proste projekty mogą być zrealizowane szybciej, podczas gdy te, na które składa się wiele dodatkowych elementów, wymagają więcej czasu i pracy. Nasza firma oferuje kompleksową analizę każdego projektu, aby zapewnić realistyczny plan realizacji uwzględniający wszystkie jego aspekty.

 

Nie musisz się martwić o usuwanie dotychczasowych konstrukcji przed montażem nowego tarasu. Nasz zespół dokładnie oceni stan istniejących elementów i zaproponuje Ci najlepsze rozwiązanie.

Jakie akcesoria do montażu i pielęgnacji są potrzebne do budowy tarasu z deski kompozytowej?

Nie zapominajmy o utrzymaniu najwyższej estetyki tarasu z deski kompozytowej. Zaślepki i listwy maskujące to nie tylko ozdoba, ale również gwarancja odpowiedniej ochrony krawędzi tarasu przed warunkami atmosferycznymi i uszkodzeniami mechanicznymi.

 

Wprawdzie deski kompozytowe nie wymagają częstych prac pielęgnacyjnych, jednak aby zachować taras w doskonałym stanie, warto regularnie go czyścić. Warto więc postawić na sprawdzone rozwiązania, takie jak preparat do czyszczenia desek kompozytowych, który szybko i skutecznie usuwa tłuszcz, olej, mech oraz wszelkie inne zabrudzenia. Dzięki błyskawicznemu działaniu już po zaledwie 5 minutach pozwala na uzyskanie czystej powierzchni. Łatwo zmywa się go wodą i nie pozostawia żadnych śladów, więc masz pewność, że pielęgnacja Twojego nowego tarasu będzie naprawdę bezproblemowa.

 

Zaletą tego środka jest również bezpieczeństwo dla plastiku oraz roślinności w ogrodzie, co sprawia, że jest to produkt nie tylko skuteczny, ale i przyjazny dla środowiska. Doskonale sprawdza się zarówno przy czyszczeniu desek, jak i mebli ogrodowych.

 

Dzięki swojej żelowej konsystencji preparat nie spływa, co pozwala na skuteczne stosowanie go nawet na pionowych powierzchniach. Można go wygodnie aplikować bezpośrednio z butelki, co dodatkowo czyni go niezwykle praktycznym w użytkowaniu.