Koszyk

Montaż i wycena tarasów Białystok - Tarasy drewniane i kompozytowe

 
 
Cena: Deska danej realizacji

OPIS INWESTYCJI

Klient:

Prywatna inwestycja

Lokalizacja:

Białystok

Powierzchnia:

65m2

Wartość zamówienia:

22 000 zł

Wykonane:

Lipiec 2023

Dynamiczny rozwój technologii pozwolił stworzyć produkt, który przewyższa tradycyjne rozwiązania pod względem wydajności i parametrów. Tarasy kompozytowe nowej generacji charakteryzują się nie tylko doskonałymi walorami wizualnymi i estetycznymi, ale także wyższą funkcjonalnością w porównaniu do tradycyjnych desek ryflowanych.

Ich wyjątkowa trwałość i łatwość w utrzymaniu w czystości, żywe kolory przypominające drewno oraz inne korzyści wynikające z zastosowania kompozytu sprawiają, że są one doskonałym wyborem dla każdego, kto poszukuje nowoczesnych i trwałych rozwiązań. Warto więc zapoznać się z zaletami, jakie mają deski kompozytowe. Białystok, do którego docieramy z naszą ofertą, to miasto, w którym zapewniamy pełne wsparcie w kwestii budowy tarasu z kompozytu.

 

Poznaj zalety, które wyróżniają deski kompozytowe

Białystok, w którym pracujemy od lat, coraz częściej staje się przestrzenią, w której w zabudowie mieszkalnej z dostępem do ogródka stawia się na deski kompozytowe. Dlaczego budowa tarasu z desek cieszy się taką popularnością?

 

Klienci często decydują się na budowę tarasów z kompozytu ze względu na szereg korzyści, które się z tym wiążą. Deski kompozytowe są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, nie ulegają wilgoci, pleśni ani szkodnikom, a także zachowują swój pierwotny kolor przez długi czas, nawet pod wpływem promieniowania UV. Co więcej, tarasy z kompozytu nie wymagają regularnej impregnacji ani konserwacji – wystarczy jedynie regularne mycie wodą z detergentem. Dodatkowo ich wygląd bardzo przypomina naturalne drewno, a antypoślizgowa powierzchnia zapewnia bezpieczeństwo. Materiały wykorzystywane do produkcji kompozytu są ekologiczne i pochodzą z recyklingu.

Zobacz jak jest przygotowywana wycena budowy tarasu

Podejmujemy się budowy tarasów z deski również w Białymstoku – wspieramy naszych klientów i przygotowujemy dla nich indywidualne wyceny.

 

Koszt budowy tarasu z deski kompozytowej zależy jednak od wielu czynników, takich jak stopień skomplikowania projektu, warunki terenowe i koszty transportu materiałów. Decydującym czynnikiem jest również rodzaj materiału, z którego będzie wykonany taras. Indywidualna wycena pozwoli dokładnie określić koszt za m2. Kompozyt to materiał trwały i odporny na warunki atmosferyczne, a jednocześnie przypominający naturalne drewno. Jedną z głównych zalet tarasów z kompozytu jest brak konieczności impregnacji, ponieważ utrzymuje on swój pierwotny kolor przez wiele lat, nie wymagając dodatkowych zabiegów ochronnych. Przykładowy projekt o powierzchni 20 m2 może się wiązać z wydatkiem od 5 500 do 10 000 złotych.

Tarasy w WarszawieTarasy w Warszawie

 

Realizacja WarszawaTarasy w Warszawie

Dlaczego demontaż i utylizacja deski tarasowej to tak istotne aspekty?

Kompleksowa budowa tarasów, czy to w Białymstoku, czy w każdym innym mieście, obejmuje całą listę czynności, które należy wykonać, by móc zrealizować projekt.

 

Prace często rozpoczynają się od profesjonalnego demontażu istniejących konstrukcji, takich jak stare tarasy, pergole czy inne elementy ogrodowe. Dzięki naszemu doświadczeniu i specjalistycznemu sprzętowi proces demontażu przebiega sprawnie i bezpiecznie, by klienci nie odczuwali niedogodności wynikających z przeprowadzanych prac.

 

Jesteśmy zobowiązani do odpowiedzialnej utylizacji. Wszystkie materiały pochodzące z demontażu są starannie segregowane i kierowane do odpowiednich punktów recyklingu lub utylizacji. Współpracujemy z lokalnymi firmami dostarczającymi odpowiednie kontenery lub Big Bagi na miejsce montażu. Nasza działalność opiera się na zasadach zrównoważonego rozwoju, dlatego współpracujemy wyłącznie z certyfikowanymi partnerami, aby zapewnić ekologiczne i odpowiedzialne przetwarzanie odpadów budowlanych.

 

Nasza oferta realizacji tarasu z deski kompozytowej obejmuje:

 

  • precyzyjną ocenę istniejącej konstrukcji oraz zaplanowanie optymalnych działań,
  • bezpieczny demontaż z wykorzystaniem właściwych technik i narzędzi,
  • zarządzanie odpadami obejmujące segregację i transport do punktów utylizacji,
  • przygotowanie terenu pod nową realizację.