Koszyk

Kompleksowa budowa tarasów, sprzedaż desek tarasowych w Warszawie

 
 

Deska tarasowa kompozytowa SELECT 25x140

Cena 1mb deski: 20,03 zł

Cena: Deska danej realizacji

OPIS INWESTYCJI

Klient:

Prywatna inwestycja

Lokalizacja:

Warszawa

Powierzchnia:

35m2

Wartość zamówienia:

17 000 zł

Wykonane:

Sierpień 2023

Deski kompozytowe tarasowe są obecnie coraz chętniej wykorzystywane. Jeśli zastanawiasz się, z jakich materiałów są wykonane, jak przebiega ich montaż, który model będzie najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom czy jak należy pielęgnować taras wykonany z kompozytu, oferujemy pełne wsparcie.

Od 10 lat realizujemy projekty, wykorzystując wysokiej klasy deski kompozytowe. Warszawa to jedno z miast, w którym świadczymy nasze usługi. Zajmujemy się wykonywaniem projektów, demontażem istniejących tarasów (w razie potrzeby), przygotowywaniem podłoża i budową nowych konstrukcji we wskazanym miejscu.

 

Do domów prywatnych i obiektów komercyjnych – trwałe deski tarasowe

Warszawa i jej okolice to obszar, w którym aktywnie działamy, wspierając naszych klientów w tworzeniu wymarzonej przestrzeni do wypoczynku, zabawy czy prowadzenia biznesu. Realizujemy tutaj liczne projekty na budowę tarasów z deski kompozytowej, które służą jako bezpieczne przydomowe place zabaw, strefy relaksu czy ogródki restauracyjne.

Przydomowa strefa zabaw – deski tarasowe Warszawa

Z użyciem desek kompozytowych możemy stworzyć w twoim domu atrakcyjną przestrzeń rekreacyjną dla dzieci. Taki taras sprawdza się bowiem nie tylko jako miejsce do wypoczynku, lecz także beztroskiej zabawy. Elastyczność i wytrzymałość kompozytu pozwalają na ustawienie na tarasie huśtawki, zjeżdżalni czy kolorowego namiotu. Dzięki temu zapewnisz dzieciom bezpieczne miejsce do kreatywnej zabawy i spędzania czasu na świeżym powietrzu zarówno w ciepłe, jak i chłodniejsze dni.

Taras z desek – doskonałe miejsce na trening

Szybki trening na tarasie z deski kompozytowej stanowi doskonały sposób na rozpoczęcia dnia. Poranne ćwiczenia na powietrzu nie tylko zapewniają odpowiednie dotlenienie organizmu, lecz także wpływają korzystnie na samopoczucie. Taras z deski kompozytowej to dobre miejsce na aktywność fizyczną – od ćwiczeń rehabilitacyjnych po treningi siłowe czy nawet taniec. Dzięki antypoślizgowej powierzchni desek z kompozytu możemy stworzyć idealną, bezpieczną strefę do uprawiania sportu.

Przyjemna przestrzeń restauracyjna – budowa tarasów Warszawa

Warszawa to miejsce, w którym można znaleźć niezliczone restauracje, bary, kawiarnie i innego rodzaju lokale gastronomiczne. W ostatnich latach byliśmy zaangażowani w inwestycje związane z budową tarasów również dla takich partnerów. Wybór deski kompozytowej jako materiału na podesty okazał się strzałem w dziesiątkę dla restauratorów między innymi ze względu na łatwość utrzymania w czystości. W branży gastronomicznej, gdzie jedzenie i napoje lądujące na podłodze są codziennością, deska kompozytowa okazuje się doskonałym rozwiązaniem. Dzięki niej sprzątanie staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej – wystarczy użyć wody pod ciśnieniem, bez dodatkowych detergentów. To oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy.

Tarasy w WarszawieTarasy w Warszawie

 

Realizacja WarszawaTarasy w Warszawie

Budowa tarasu z desek Warszawa – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy fachowcami z wieloletnim doświadczeniem w budowie tarasów kompozytowych, a ponadto oferujemy także usługę demontażu i utylizacji starych konstrukcji. Rozumiemy, że każde zlecenie wymaga indywidualnego podejścia – nie tylko podczas tworzenia projektu, lecz także budowy tarasu. Właśnie dlatego nasze usługi obejmują kompleksową opiekę na każdym etapie procesu.

Budowa tarasów – Warszawa i okolice

Demontaż i utylizacja tarasu to o wiele więcej niż zwykłe prace rozbiórkowe. To starannie przemyślany proces, który obejmuje kilka etapów:

  1. Ocena istniejącej konstrukcji i planowanie przebiegu prac – przed przystąpieniem do demontażu dokładnie oceniamy istniejącą konstrukcję, analizując jej stan i specyfikę. Dzięki temu możemy zaplanować najlepszy sposób działania, uwzględniając wszelkie istotne czynniki.
  2. Bezpieczny demontaż – wykorzystujemy odpowiednie techniki i narzędzia, aby przeprowadzić demontaż w bezpieczny sposób. Nasz doświadczony zespół dokłada wszelkich starań, aby proces przebiegał sprawnie i bez ryzyka dla otoczenia.
  3. Odpowiedzialne zarządzanie odpadami – po dokonaniu demontażu zajmujemy się zarządzaniem odpadami: od segregacji, poprzez transport aż do dostarczenia ich do odpowiednich punktów utylizacji. Działamy zgodnie z obowiązującymi normami i dbamy o minimalizację wpływu na środowisko.
  4. Przygotowanie terenu pod nowy projekt – następnie przygotowujemy teren pod nowy projekt, zapewniając idealne warunki do budowy wymarzonego tarasu. Dzięki temu zyskujemy pewność, że cały proces przebiegnie sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami.