Koszyk

Tarasy drewniane i kompozytowe Łódź - montaż, wycena, budowa

Deska tarasowa kompozytowa SELECT 25x140

Cena 1mb deski: 20,03 zł

Cena: Deska danej realizacji

OPIS INWESTYCJI

Klient:

Prywatna inwestycja

Lokalizacja:

Łódź

Powierzchnia:

105m2

Wartość zamówienia:

45 000 zł

Wykonane:

Październik 2022

Deski kompozytowe tarasowe są doskonałą alternatywą dla naturalnego drewna. Wyglądają podobnie, a jednocześnie charakteryzują się większą trwałością i większą łatwością utrzymania w czystości i dobrym stanie. Składają się z mieszanki włókien drzewnych lub mączki drzewnej i tworzywa sztucznego, takiego jak PVC, PP lub HDPE, wzbogacanej o barwniki, stabilizatory, a często także filtry UV. Najwytrzymalsze deski tarasowe zachowują swój oryginalny wygląd przez lata.

 

Kompleksowa budowa tarasów – Łódź i okolice

Zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie prac, wykraczającą poza samo stawianie tarasu. Specjalizujemy się nie tylko w budowie tarasów kompozytowych w Łodzi, lecz także w profesjonalnym demontażu i utylizacji istniejących konstrukcji. Rozumiemy, że każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia – zarówno podczas jego realizacji, jak i rozbiórki poprzedniego tarasu.

Co obejmuje kompleksowa budowa tarasu z desek?

Łódź i otaczające ją miejscowości to prężnie rozwijający się obszar, a mieszkańcy nowo powstających osiedli domów jednorodzinnych częściej poszukują przyjaznych, bezpiecznych, trwałych i estetycznych materiałów na tarasy. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, oferujemy nie tylko sam produkt i jego montaż, lecz także inne usługi. Nasza kompleksowa oferta demontażu i utylizacji to przemyślany proces, który obejmuje:

  • dokładną ocenę istniejącej konstrukcji oraz zaplanowanie niezbędnych działań,
  • bezpieczny demontaż przy użyciu odpowiednich technik i narzędzi, zapewniający minimalne ryzyko uszkodzeń,
  • odpowiedzialne zarządzanie odpadami – począwszy od segregacji, a skończywszy na bezpiecznym transporcie do punktów utylizacji,
  • przygotowanie terenu pod nowy projekt z zapewnieniem idealnych warunków do budowy wymarzonego tarasu, co obejmuje zarówno usunięcie poprzedniej konstrukcji, jak i odpowiednie przygotowanie terenu pod nową budowę.

 

Deski kompozytowe to nie tylko trwała alternatywa dla tradycyjnych desek drewnianych, lecz także przyjazna dla środowiska, jako że często są wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Dzięki temu stanowią praktyczne, a zarazem ekologiczne rozwiązanie dla osób poszukujących trwałego i estetycznego pokrycia tarasu. Wiele argumentów przemawia więc za tym, by zdecydować się właśnie na deski kompozytowe. Łódź i jej okolice to jeden z regionów, w których świadczymy usługi. Zobacz, co oferujemy i jak realizujemy projekty.

Realizacja ŁódźRealizacja Łódź

 

Realizacja ŁódźRealizacja Łódź

Postaw na uniwersalność – wybierz deski kompozytowe

Deski kompozytowe są produktem o wielu zastosowaniach, doskonale sprawdzającym się nie tylko przy budowie tarasu czy pomostu nad wodą, lecz także w miejscach o dużym natężeniu ruchu, takich jak ogródki restauracyjne czy balkony hotelowe. Wystarczy wybrać model o większej wytrzymałości – na przykład grubszy lub lity – aby sprostać wymaganiom miejsc o dużym natężeniu ruchu. Deski o solidnej konstrukcji są niezastąpione zwłaszcza w przypadku tarasów o nieregularnym obrysie, ponieważ nie wymagają osłaniania krawędzi bocznych. W standardowych warunkach znakomicie sprawdzają się natomiast deski komorowe, które są bardziej ekonomiczne, a przy tym cechują się wysoką jakością i trwałością.

Bezpieczne miejsce do zabawy w ogródku – taras z deski kompozytowej Łódź

 

Na nowo powstających łódzkich osiedlach domów z ogrodami wiele osób pragnie stworzyć bezpieczne miejsce do zabawy dla swoich pociech. Wykorzystanie desek kompozytowych jako głównego materiału do budowy tarasu pozwala na stworzenie atrakcyjnej przestrzeni rekreacyjnej dla dzieci, która nie tylko posłuży im do wypoczynku, lecz także stanie się miejscem do zabawy. Dzięki elastyczności i wytrzymałości kompozytu możliwe jest zamontowanie huśtawki czy zjeżdżalni, które będą dodatkowym źródłem frajdy.

Taras z kompozytu jako idealna strefa do ćwiczeń na świeżym powietrzu

Poranne treningi na tarasie to znakomity pomysł dla wszystkich miłośników sportu. Taras z deski kompozytowej stwarza doskonałe warunki do różnych form aktywności fizycznej. Dzięki bezpiecznej powierzchni tarasu z kompozytu można stworzyć idealne miejsce do wykonywania ćwiczeń – zwłaszcza z wykorzystaniem desek o antypoślizgowej powierzchni.