Koszyk

Tarasy drewniane i kompozytowe Katowice - montaż, wycena, budowa, przebudowa

 
 

Deska tarasowa kompozytowa SELECT 25x140

Cena 1mb deski: 20,04 zł

Cena: Deska danej realizacji

OPIS INWESTYCJI

Klient:

Prywatna inwestycja

Lokalizacja:

Katowice

Powierzchnia:

65m2

Wartość zamówienia:

21 000 zł

Wykonane:

Sierpień 2023

Innowacyjne tarasy kompozytowe z desek najnowszej generacji stanowią atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych drewnianych konstrukcji. Nasz kompozyt opracowany przy użyciu najnowszych technologii jest rezultatem pracy doświadczonych specjalistów. Oferowane przez nas deski kompozytowe wizualnie przypominają drewno – wyglądają równie estetycznie i klimatycznie. Mają one jednak znacznie więcej zalet niż sam doskonały wygląd. Zapoznaj się z tym produktem i przekonaj się, że warto postawić na deski kompozytowe. Katowice i okolice miasta to obszar, w którym świadczymy nasze kompleksowe usługi.

 

Chcesz mieć taras, który będzie wygodny, ale mało wymagający w zakresie pielęgnacji? Postaw na deski kompozytowe!

Katowice to jedno z miast, w których na co dzień zajmujemy się realizowaniem projektów na tarasy z desek kompozytowych. Ten materiał jest coraz częściej wybierany przez naszych klientów. Deski kompozytowe łączą w sobie naturalny wygląd drewna z trwałością wysokiej jakości tworzyw sztucznych, głównie polipropylenu. Tworząc z nich taras, uzyskujemy estetyczny wygląd, który wytrzyma nawet najbardziej wymagające warunki atmosferyczne, takie jak opady śniegu, ulewny deszcz czy zmienne temperatury. W przeciwieństwie do tradycyjnych desek nie ma potrzeby ich cyklicznego szlifowania i malowania przed każdym sezonem. Deski kompozytowe są gotowe do użytku od razu po montażu.

 

Choć nie ma konieczności przeprowadzania regularnych prac konserwacyjnych, warto pamiętać o zachowaniu ich w czystości. Czyszczenie raz na jakiś czas wodą z delikatnym detergentem lub użycie myjki ciśnieniowej w zupełności wystarczy, aby utrzymać taras w nienagannym stanie. W przypadku zarysowań łatwość naprawy desek kompozytowych jest nieoceniona – wystarczy odrobina papieru ściernego, aby usunąć drobne uszkodzenia.

Zobacz, jakie jeszcze zalety mają deski kompozytowe

Deski kompozytowe mają naprawdę wiele zalet i nie ograniczają się one jedynie do łatwej pielęgnacji. Taras z desek kompozytowych trudno na pierwszy rzut oka odróżnić od tego wykonanego z naturalnego drewna, dzięki temu, że deski doskonale imitują naturalny surowiec. Dodatkowo deski tarasowe z kompozytu zapewniają użytkownikom bezpieczeństwo, ponieważ są antypoślizgowe, co zapobiega ewentualnym wypadkom. Natomiast materiały używane do produkcji kompozytu są ekologiczne, pochodzą bowiem z recyklingu.

Tarasy w BiałymstokuTarasy w Białymstoku

 

Tarasy w BiałymstokuTarasy w Białymstoku

Jak przygotowujemy wycenę budowy tarasu?

Katowice, w których działamy i budujemy tarasy z desek, to miejsce, gdzie wspieramy naszych klientów w stworzeniu idealnego miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu przy swoim domu. Zanim jednak przejdziemy do realizacji projektu, każdorazowo indywidualnie wyceniamy koszty budowy. Deski kompozytowe składają się z mieszanki tworzyw sztucznych i pyłu drewnianego i mogą one kosztować od 160 zł do 280 zł za m2. Jedną z głównych zalet tego materiału jest brak konieczności impregnacji – zachowują one swój pierwotny kolor przez długi czas bez dodatkowych zabiegów ochronnych. Realizacja projektu tarasu o powierzchni 20 m2 może wynieść od 5 500 do 10 000 złotych.

Kompleksowa budowa tarasów – Katowice i okolice

Oferujemy kompleksowy serwis demontażu i utylizacji będący integralną częścią naszego podejścia do budowy tarasów. Wierzymy, że każdy projekt wymaga spersonalizowanego podejścia, które obejmuje również zakończenie cyklu życia poprzednich konstrukcji.

Profesjonalny demontaż

Nasz zespół specjalistów zajmuje się skutecznym usuwaniem starych tarasów, pergoli oraz innych elementów ogrodowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnemu sprzętowi zapewniamy szybkie i bezpieczne demontaże, a przy tym mamy na uwadze redukowanie wszelkich niedogodności związanych z przeprowadzaniem prac.

Odpowiedzialna utylizacja

Jesteśmy zaangażowani w ochronę środowiska, dlatego wszystkie materiały pochodzące z demontażu są starannie segregowane i przetwarzane w sposób ekologiczny. Współpracujemy z certyfikowanymi partnerami, aby zagwarantować odpowiednie zarządzanie odpadami budowlanymi.

Kompleksowa obsługa

Nasza oferta obejmuje nie tylko rozbiórkę, ale również przygotowanie terenu pod nowy projekt. Przeprowadzamy dokładną ocenę istniejących konstrukcji, zapewniając bezpieczny demontaż oraz odpowiednie przygotowanie podłoża, aby zbudować dla Ciebie Twój wymarzony taras.