Koszyk

Tarasy Bydgoszcz - Budowa, przebudowa, wycena desek tarasowych

Deska tarasowa kompozytowa SELECT 25x140

Cena 1mb deski: 20,03 zł

Cena: Deska danej realizacji

OPIS INWESTYCJI

Klient:

Prywatna inwestycja

Lokalizacja:

Bydgoszcz

Powierzchnia:

45m2

Wartość zamówienia:

17 000 zł

Wykonane:

Lipiec 2022

Właściwie zagospodarowana komfortowa przestrzeń w domu (taka jak taras, balkon itp.) pozwala nam cieszyć się przyjemnie spędzanym czasem na świeżym powietrzu. Przyjemność użytkowania zależy od wielu czynników, w tym od mebli, roślinności i dodatków. Aby stworzyć idealne miejsce do odpoczynku w domu, warto wybierać sprawdzone rozwiązania, zwłaszcza jeśli chodzi o materiały używane do budowy tarasu, które mają wpływ na jego trwałość i funkcjonalność przez długie lata. Dlatego dziś tak często stawia się na deski kompozytowe. Bydgoszcz, w której również realizujemy nasze projekty, może liczyć na nasze pełne wsparcie w tej kwestii.

 

Kompleksowa budowa tarasów – Bydgoszcz i okolice

Zapewniając pełną obsługę w zakresie budowy tarasów z desek kompozytowych, świadczymy również wysokiej jakości usługi demontażu i utylizacji. Jako firma specjalizująca się w budowie tarasów kompozytowych jesteśmy świadomi tego, że każdy projekt wymaga indywidualnego podejścia. To nie tylko kwestia samego budowania, ale także zakończenia cyklu życia poprzedniego tarasu.

Demontujemy i utylizujemy deski tarasowe – kompleksowa obsługa w Bydgoszczy

Profesjonalny demontaż to gwarancja bezpiecznego usuwania istniejących konstrukcji, które mogą stanowić przeszkodę dla nowych projektów. Dzięki doświadczeniu i specjalistycznemu sprzętowi proces demontażu w wykonaniu naszego zespołu przebiega wyjątkowo sprawnie.

 

Podejmujemy się też odpowiedzialnej utylizacji wszelkich materiałów pochodzących z demontażu. Nasza praktyka obejmuje staranną segregację i kierowanie odpadów do właściwych punktów recyklingu lub utylizacji. Współpracujemy z lokalnymi firmami, które dostarczają odpowiednie kontenery, co podkreśla nasze przywiązanie do zrównoważonego rozwoju i pomaga nam jeszcze lepiej realizować projekty tarasów – także w Bydgoszczy.

 

Świadczona przez nas kompleksowa obsługa nie ogranicza się jedynie do prac rozbiórkowych. Zaczynamy od dokładnej oceny istniejącej konstrukcji, planując najlepsze działanie dla danego projektu. Bezpieczny demontaż przy użyciu odpowiednich technik i narzędzi jest dla nas priorytetem, podobnie jak odpowiedzialne zarządzanie odpadami – od segregacji po transport do punktów utylizacji. Naszym celem jest również przygotowanie terenu pod nowy projekt, zapewniając idealne warunki do realizacji wymarzonego tarasu.

Tarasy w BydgoszczyTarasy w Bydgoszczy

 

Tarasy w BydgoszczyTarasy w Bydgoszczy

SPA w ogródku? Dlaczego nie! Postaw na sprawdzone deski kompozytowe

Taras z deski kompozytowej będzie elementem niepowtarzalnej strefy relaksu. Wykorzystanie kompozytu umożliwia nie tylko postawienie na nim jacuzzi, sauny czy basenu, ale także gwarantuje trwałość i żywotność konstrukcji na wiele lat. W coraz większej liczbie kurortów widzimy deski kompozytowe ze względu na ich estetyczność i funkcjonalność. Inwestorzy chętnie decydują się na to rozwiązanie, ponieważ widzą w nim doskonałą podstawę pod stworzenie aranżacji przestrzeni wypoczynkowych. Dodatkowo łatwość czyszczenia tego materiału eliminuje potrzebę częstego przeprowadzania konserwacji. Możliwość personalizacji tarasu poprzez dodanie roślinności, oświetlenia czy elementów dekoracyjnych sprawia, że staje się on prawdziwą oazą spokoju i relaksu w ogrodzie.

Stwórz strefę relaksu w swoim ogródku – wybierz deski kompozytowe na tarasy

Bydgoszcz to duże miasto, w którym wciąż budowane są nowe domy. Jej mieszkańcy mogą liczyć na nasze wsparcie w kwestii budowy tarasów w przydomowych ogródkach. Posiadanie własnego tarasu to marzenie wielu osób pragnących stworzyć miejsce do odpoczynku na świeżym powietrzu – deski kompozytowe będą idealnym wyborem do tej przestrzeni!

 

Ten materiał doskonale skomponuje się ze stylowymi meblami ogrodowymi, dzięki czemu stworzysz idealną strefę do spędzania letnich wieczorów czy do organizacji spotkań rodzinnych. Jeśli dodatkowo umieścisz na tarasie sprzęty grillowe, to taras kompozytowy stanie się centrum życia rodzinnego podczas każdego weekendu w czasie letnich miesięcy! Dzięki równomiernie ułożonej i płaskiej powierzchni meble ogrodowe będą stabilnie ustawione i zapewnią wygodne miejsce do odpoczynku dla domowników i gości. Estetyczny wygląd deski kompozytowej doda elegancji i uroku całej przestrzeni, a przy tym będzie się komponował z otaczającą naturą.