Koszyk

Tarasy i deski drewniane i kompozytowe Szczecin - montaż, wycena, przebudowa

Deska tarasowa kompozytowa SELECT 25x140

Cena 1mb deski: 20,03 zł

Cena: Deska danej realizacji

OPIS INWESTYCJI

Klient:

Prywatna inwestycja

Lokalizacja:

Szczecin

Powierzchnia:

40m2

Wartość zamówienia:

18 000 zł

Wykonane:

Sierpień 2021

Wybór odpowiednich materiałów do budowy tarasu to niezwykle istotna decyzja dla każdego, kto marzy o stworzeniu strefy do relaksu na świeżym powietrzu. Istnieje jednak szereg czynników, które należy wziąć pod uwagę, aby cieszyć się oczekiwaną trwałością, estetyką i łatwością konserwacji. Od kilku sezonów ogromną popularnością cieszą się deski kompozytowe. Szczecin i jego okolice to obszar, na którym zrealizowaliśmy do tej pory wiele projektów z wykorzystaniem tego materiału.

 

Kompleksowa budowa tarasów – Szczecin i okolice

Nasze usługi nie ograniczają się wyłącznie do budowy tarasów w Szczecinie. To kompleksowy proces, który rozpoczyna się od dokładnej oceny już istniejącej konstrukcji oraz zaplanowania dalszych działań. Następnie przystępujemy do bezpiecznego demontażu, wykorzystując odpowiednie techniki i narzędzia. Dużą wagę przywiązujemy również do odpowiedzialnego zarządzania odpadami, dlatego dbamy o segregację oraz transport do odpowiednich punktów utylizacji. Dodatkowo przygotowujemy teren pod nowy projekt, zapewniając optymalne warunki do budowy wymarzonego tarasu.

Wycena budowy tarasu w Szczecinie

Taras to oaza spokoju i miejsce do relaksu na otwartej przestrzeni, gdzie spędzanie czasu z bliskimi jest szczególnie przyjemne – zwłaszcza w ciepłe, letnie dni. To miejsce, gdzie można się oddawać rozmowom, czytaniu książek, grillowaniu czy po prostu delektować się chwilą wytchnienia. By stworzyć taką przestrzeń, warto jeszcze przed rozpoczęciem budowy dokładnie rozważyć wszystkie czynniki, które wpływają na koszt wykonania tarasu.

Wycena budowy tarasu jest indywidualną kwestią, ponieważ zależy od wielu czynników, takich jak stopień skomplikowania projektu, warunki terenowe czy konieczność transportu materiałów. Istotny jest również materiał, z którego taras ma być wykonany. Wartość projektu najczęściej ustala się po przedstawieniu szczegółowego planu firmie budowlanej, która na tej podstawie przygotowuje dokładną ofertę. Indywidualna wycena pozwala na precyzyjne określenie kosztów realizacji tego zadania.

Tarasy w SzczecinieTarasy w Szczecinie

 

Tarasy w SzczecinieTarasy w Szczecinie

Jakie zalety mają deski kompozytowe tarasowe?

Deski kompozytowe mają szereg zalet, które sprawiają, że stanowią one doskonałe rozwiązanie dla wielu osób. Po pierwsze cechują się estetycznym wykonaniem, co dodaje elegancji każdemu tarasowi czy balkonowi. Dodatkowo deski kompozytowe charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia oraz brakiem reakcji na zmienne warunki atmosferyczne, co przekłada się na długotrwałą żywotność materiału.

Montaż tarasów kompozytowych jest łatwy i szybki, a czyszczenie desek nie sprawia trudności, co z kolei minimalizuje potrzebę regularnej konserwacji. Ponadto kompozytowe deski nie są podatne na pleśń, grzyby ani szkodniki, co dodatkowo ułatwia utrzymanie ich w czystości i doskonałym stanie. Wszystkie te zalety sprawiają, że balkon lub taras wykonany z desek kompozytowych to inwestycja na lata.

Elegancki, trwały i łatwy w utrzymaniu ogródek restauracji – deska kompozytowa

W ostatnich latach przeprowadziliśmy szereg inwestycji związanych z budową tarasów dla restauracji, barów i innych lokali gastronomicznych. Restauratorzy doceniają ten materiał głównie ze względu na łatwość utrzymania go w czystości – w końcu w gastronomii zabrudzenia na podłodze to codzienność. Dzięki swojej gładkiej powierzchni deska kompozytowa pozwala na szybkie i skuteczne sprzątanie tylko przy użyciu wody pod ciśnieniem, co przekłada się na oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy.

Wykorzystanie desek kompozytowych na tarasie restauracji niesie za sobą liczne korzyści. Elegancki wygląd i trwałość tarasu sprawiają, że jest to atrakcyjne miejsce dla klientów – szczególnie w letnie dni. Ponadto łatwa konserwacja przyczynia się do zmniejszenia kosztów utrzymania tej przestrzeni w dobrej kondycji, co jest istotne dla biznesu gastronomicznego. Możliwość aranżacji tarasu według własnych preferencji pozwala na stworzenie przyjemnej atmosfery, która przyciąga klientów i zachęca ich do spędzania czasu w lokalu.